1. Дошкільний навчальний заклад зобов’язується:

1.1. Зарахувати дитину в групу на підставі наданих документів та бажання батьків ( копія свідоцтва про народження, медична довідка).

1.2. Надати дитині відповідні безкоштовні навчальні послуги:

- Розвиток мовлення (вихователь)

- Сенсорний розвиток

- Розвиток елементарних математичних здібностей

- Музичні заняття

- Фізкультурні заняття

- Малювання, ліплення, аплікація, конструювання

- Ознайомлення з навколишнім

- Ознайомлення з природою, валеологічне виховання.

1.3. Навчати дитину за програмою «Дитина». Орієнтацію на еталонні вимоги Базового компонента дошкільної освіти, авторські програми та новітні технології.

1.4. Здійснювати медичне обслуговування дитини: оздоровчі заходи: лікувально-профілактичні заходи в відповідності з затвердженим планом роботи дошкільного закладу та поліклініки. Санітарно-гігієнічні заходи: набуття культурно-гігієнічних навичок: оздоровчі заходи; заняття ранковою гімнастикою (щоденно); загартовуючи заходи: заняття фізкультурою і спортом.

1.5. Забезпечити дитину збалансованим харчуванням у відповідності з віком та часом перебування у ДНЗ три рази в день в межах фізіологічних норм та наявного фінансування на харчування.

1.6. Встановити графік відвідування дитиною ДНЗ – понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 7.30 до 18.00 (вихідні дні – суботи та неділя, святкові дні);

1.7. Зберігати місце за дитиною у випадку її хвороби, санаторно-курортного лікування, карантину, тимчасової відсутності батьків за поважною причиною, а також в літній період терміном до 75 днів в залежності від терміну відпустки батьків, при дотриманні таких умов:

- при своєчасному наданні на ім’я завідувача ДНЗ заяви на відпустку або інші причини можливої відсутності дитини в дитячому садку;

- при своєчасній та регулярній оплаті батькам відвідування дитиною ДНЗ.

1.8. Надавати кваліфіковану допомогу батькам у вихованні та навчанні дитини, в корекції наявних відхилень в її розвитку.

1.9. За закінченням навчального року випускати дитину в 1 клас загальноосвітньої школи.

1.10. Інші обов’язки:

- організовувати та забезпечувати розвивальне середовище у відповідності із вимогами Закону України «Про дошкільну освіту», «Про освіту»;

- забезпечити збереження майна дитини, крім дорогих речей, коштовних прикрас із золота та дорогоцінних металів, дорогих іграшок, гаджетів, колясок, санчат.

2. Батьки зобов’язуються:

2.1. Дотримуватися Статуту ДНЗ та діючих правил.

2.2. Вносити плату за харчування дитини в дошкільному закладі до 20 числа кожного місяця та своєчасно пред’являти оплачену квитанцію, довідки на пільги.

2.3. Надавати письмову заяву вихователю на можливу відсутність дитини напередодні вказаного дня, при відсутності своєчасної інформації дитину знімають із харчування .

2.4. Особисто передавати та забирати дитину у вихователя, не передаючи дитину особам, що не досягли віку 16 років, та при наявності заяви.

2.5. Звертатися до працівників ДНЗ у ввічливому тоні, у відповідності до етикету.

2.6. Приводити дитину у дошкільний заклад здоровою, в охайному вигляді, в чистому одязі, із запасною білизною, при необхідності з піжамами, обов’язково мати спортивну форму та взуття для занять з фізкультури.

2.7. Взаємодіяти з ДНЗ за всіма напрямками виховання та навчання, виконувати доручення педагогів групи.

2.8. Приводити дитину до дошкільного закладу не пізніше 8.30 ранку, протягом одного дня сповіщати вихователів про причину відсутності дитини.

3. Дошкільний навчальний заклад має право:

3.1. Відрахувати дитину із закладу при наявності медичного висновку про стан здоров’я дитини, що перешкоджає її подальшому перебуванню у ДНЗ.

3.2. Вносити пропозиції із покращення роботи з дітьми.

3.3. Розірвати договір достроково при систематичному невиконанні батьками своїх обов’язків, повідомивши про це батьків за 7 днів.

4. Батьки мають право:

4.1. Вносити пропозиції щодо покращення роботи з дітьми.

4.2. Знаходитись з дитиною в ДНЗ в період адаптації протягом 5 днів, якщо це не заважає педагогічному процесу.

4.3. Відвідувати заняття, раніше попередивши вихователя, погодивши із завідувачем ДНЗ, бути присутнім на святкових ранках з відеокамерами тільки з дозволу завідувача дошкільного закладу.

4.4. В разі неможливості своєчасної оплати за харчування дитини в ДНЗ, батьки повинні завчасно, в письмовій формі погоджувати із завідувачем про відстрочку батьківської оплати, вказати термін погашення заборгованості (письмова заява).

4.5. Вимагати виконання Статуту ДНЗ та дотримання Правил.

4.6. Заслуховувати звіти завідувача ДНЗ та педагогів про освітню роботу з дітьми.

4.7. За бажанням надавати посильну допомогу для створення належних умов утримання дітей в дошкільному закладі.

5. Інші обов’язки:

5.1. У випадку виникнення конфліктів між батьками та працівниками ДНЗ, сторони зобов’язуються прийняти всі можливі засоби для вирішення даного конфлікту шляхом переговорів. При недосягненні згоди між сторонами, мають право подавати скаргу в організацію, що здійснює контроль за діяльністю ДНЗ (управління освіти).

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi